Kamera GoPro Hero 7 najnowocześniejszym urządzeniem amerykańskiego producenta

Konkurencja nie śpi, dlatego firma GoPro zdecydowała na spektakularną premierę i oto na rynku pojawiała się kamera GoPro Hero 7. Sprzęt charakteryzuje się wieloma zaawansowanymi opcjami, które były niedostępne w poprzednich modelach.

Kamera GoPro Hero 7 Black

Urządzenie w czarnej obudowie to zdecydowanie jeden z najlepszych tego typu sprzętów dostępnych w sprzedaży. Nowoczesny aparat z serii GoPro Hero bez najmniejszych problemów nagrywa w rozdzielczości 4K, robi zdjęcia w trybie portretowym oraz ma niezniszczalną obudowę.

Silver i White

Kamera GoPro Hero 7 Silver i kamera GoPro Hero 7 White nie odbiegają drastycznie specyfikacją od najbardziej zaawansowanego urządzenia GoPro Hero 7. Obydwa akcesoria rejestrują w wysokich rozdzielczościach, dysponują efektem slow motion, jak również wyposażone są w aparaty o rozbudowanych parametrach. Co prawda opcje te nie są aż tak pokaźne, jak te, które posiada kamera GoPro Hero 7 Black, jednak z pewnością urządzenia w szarej i białej obudowie przypadną do gustu wielu konsumentom.

GoPro Hero wychodzi naprzeciw oczekiwaniom

Amerykański producent zdaje sobie sprawę, że nie wszystkich będzie stać na zakup rejestratorów zawierających w nazwie wyraz Black. Dlatego w ofercie GoPro Hero 7 celowo pojawiły się urządzenia tańsze, jak kamera GoPro Hero 7 Silver i kamera GoPro Hero 7 White, które wciąż ze szczegółami pozwolą nagrywać wszystkie wybrane przez nas wydarzenia. Jest to ukłon producenta w stronę wszystkich klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na nieco droższe zakupy.

W oczekiwaniu na sukces

Od wielu lat produkty z serii GoPro Hero cieszą się niemałą popularnością na rynku. Przy okazji kolejnych premier rzesze klientów z niecierpliwością wyczekują momentu, kiedy dostaną w swoje ręce kamerę i będą mogli ją testować w ekstremalnych warunkach. Nie inaczej jest z GoPro Hero 7. Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie mediów i konsumentów, nowe kamery znakomicie przyjmą się na rynku i znajdą miliony odbiorców. Będą dostępne z pewnością w ofercie https://www.gohd.pl/

Author: Saviola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *