Przydatne akcesoria do GoPro

Jesteś szczęśliwym użytkownikiem kamery firmy GoPro. Praca z nią sprawia ci sporą frajdę i satysfakcję, jednak chciałbyś „wskoczyć” na wyższy poziom filmowania. Pomimo szczerych chęci i całego włożonego trudu z niektórych dotychczasowych nagrań nie jesteś do końca zadowolony. Skuteczną walkę z technicznymi problemami pojawiającymi się podczas kręcenia filmów zapewnią odpowiednie akcesoria.

Kijek do GoPro pomocny w każdej sytuacji

Kamera sama z siebie dysponuje stabilizatorem obrazu, jednak nawet najbardziej zaawansowana opcja nie jest w stanie skompensować drgań, które powoduje operator. W ich uniknięciu pomoże ci kijek do GoPro. Tego typu rządzenia wyposażone są w solidne mocowania do GoPro, które zapobiegną różnego rodzaju wstrząsom, wpływającym na słabą jakość filmu.

Steruj zdalnie kamerą

Podczas realizacji ekstremalnych ujęć często brakuje nam ręki, żeby zmienić parametry na urządzeniu. Niekiedy uniemożliwia nam to mocowanie GoPro do kasku na przykład w trakcie zjazdu na rowerze po stromym zboczu. Niezwykle przydatnym gadżetem w tych i innych sytuacjach jest pilot do GoPro. Zapewnia on bezpośrednie sterowanie kamerą. Ponadto pilot do GoPro często wbudowany jest też w gimbale, dzięki czemu mamy jednoczesną stabilizację kamery i kontrolę parametrów.

Mocowania do GoPro spełnią swoją funkcję w różnych warunkach

Solidne mocowanie GoPro pozwoli skutecznie zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami. Kręcimy w różnych warunkach, dlatego zarówno podczas nurkowania, jak i skoku ze spadochronem warto zabezpieczyć swoją kamerę w sposób, który uchroni ją przed zniszczeniem.

Stawiaj na oryginalne akcesoria

Obecnie na rynku dostępne są zarówno podrabiane kamery amerykańskiego producenta, jak i same dodatki. Nie daj się oszukać. Nie sugeruj się znacznie zaniżoną ceną. Tylko oryginalne urządzenia dadzą ci pewność, że będziesz mógł je użytkować długo i efektywnie. Pamiętaj, że różnego rodzaju autoryzowane mocowania do GoPro sprawdzą się każdych, nawet niespodziewanych i ekstremalnych sytuacjach.

Author: Saviola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *