Jak uniknąć zakupu podrobionej kamery GoPro?

Sport napędza twoje życie. To właśnie dzięki towarzyszącej mu adrenalinie, nie popadłeś w monotonię. Wiesz, że w strefie aktywności fizycznej jesteś naprawdę dobry, dlatego chciałbyś uwiecznić swoje dokonania i podzielić się z nimi innymi, choćby poprzez portale społecznościowe.

Kamery GoPro kluczem do osiągnięcia sukcesu

Firma GoPro od lat jest przodującym producentem rejestratorów filmowych o niewielkich gabarytach, lecz doskonałych parametrach. Kamery GoPro świetnie sprawdzają się w przypadku nagrywania ekstremalnych ujęć, a to dzięki wzmocnionej obudowie czy wodoodporności. Niestety na rynku istnieje wiele podróbek urządzeń Amerykanów, dlatego trzeba być bardzo uważnym podczas zakupu sprzętu.

Sklep internetowy czy stacjonarny?

Na początku sprawdź, czy dany sprzedawca jest autoryzowanym przedstawicielem GoPro. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany. Co do samego wyboru podmiotu świadczącego usługi, to oczywiście wygodniejszy jest sklep internetowy. Zamawiając online, nie musisz ruszać się z domu, a towar w ciągu kilku dni dostarczy kurier lub listonosz.

Zwróć uwagę na specyfikację

Przed kupnem warto sprawdzić specyfikację danego urządzenia. W przypadku kamery GoPro producent na swoich stronach internetowych podaje wszystkie niezbędne dane. Koniecznie porównaj je z opisem sprzedawcy. Jeśli będzie on zgodny to znak, że oferowany przez niego aparat nie jest podróbką.

Odszukaj kod produktu

Urządzenia firmy GoPro posiadają odpowiednie kody. Są to ciągi znaków, które określają dany sprzęt. Są ogólnodostępne. Jeśli masz już upatrzoną kamerę, sprawdź, czy kod, który najczęściej jest na opakowaniu, jest taki sam jak ten, ustalony przez producenta. Dzięki temu będziesz miał niepodważalny dowód oryginalności towaru.

Author: Saviola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *